Piešťany Reality Piešťany Reality
Piešťany Reality Piešťany Reality
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

PREDANÉ 1-izbový byt s výhľadom na Sĺňavu, novostavba PINIA, Piešťany-Banka

Cena:
1,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Odborárska
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 46 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 4
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1201
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

1201 - Tak ešte jeden 1-izbový byt so západnou orientáciou a  krásnym výhľadom na Váh/Sĺňavu v bezkonkurenčnej lokalite, príďte si ho pozrieť!! Rozloha bytu je 41,33m2 + balkón/terasa má 4,62m2. Nachádza sa na 4.podlaží s výťahom. Dispozíciu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s WC a veľkorysý priestor pripravený na kuchynskú časť, obývací priestor a časť na spanie. 

Budova je vsadená do pokojnej prírody medzi dva toky - Váh a Rimplerova Važina. Veľké presklené plochy francúzskych okien zabezpečia spojenie s prírodou a pohľad do zelene. Vysoké stropy, široké izby, veľké terasy, komfortné lodžie a balkóny - to sú ďalšie benefity budovy. Byty a Apartmány majú plynové podlahové kúrenie s reguláciou každej miestnosti, hliníkové okná najvyššieho štandardu, bezpečnostné vstupné dvere. V každom byte/apartmáne je príprava pre stropné chladenie alebo klasickú klimatizáciu. Možnosť krytého parkovania v budove, šírka parkovacích miest až do 3,9m, dĺžka 6m. Príprava pre elektro-nabíjanie vozidiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a kamerový systém stráženia. Každá bytová jednotka má  zavedený internet a TV rozvody. V interiéri budovy sa bude nachádzať výukový/relaxačný bazén a wellness area/sauny, masáže.... Budova spĺňa najvyššie nároky energetickej triedy náročnosti.

Lokalita: jedinečná poloha v lone prírody (CHKO) a pritom len pár minút od centra mesta a kúpeľného ostrova v Piešťanoch, len 300 m od areálu vodného lyžovania v Ratnovskej zátoke. Priamo pri bytovom dome je okruh okolo vodnej nádrže Sĺňava -obľúbená asfaltová trasa, vhodná rovnako na bicyklovanie aj na in-line korčuľovanie. Jej dĺžka je 14 kilometrov. V tesnej blízkosti sú  tenisové kurty a možnosť využívania letného bazéna v susednom objekte. V Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove sa nachádza aj najstaršie golfové ihrisko na Slovensku - 5 minút jazdy autom.Predpokladaný termín kolaudácie je leto-jeseň 2023.

Možnosť zriadenia trvalého pobytu.

V prípade ďalších otázok a informácii ma kontaktujte na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska-ZVNC-piestanyreality.sk

Teším sa na stretnutie!

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Peťovská,RSc.
Telefón:+421905248196
E-mail:petovska-ZVNC-piestanyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.