Piešťany Reality Piešťany Reality
Piešťany Reality Piešťany Reality
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

Novostavba - veľký slnečný 2-izbový byt 94 m2, Sĺňava-Piešťany

Cena:
169 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: .
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 94 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1100
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

1100 - Na predaj veľký 2-izbový byt 94 m2 s terasou v novostavbe bytového domu v lukratívnej lokalite medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Byt sa nachádza na 3.nadzemnom podlaží s orientáciou na juh a východ. Dispozícia bytu: 

-predsieň................. 12,68 m2

-kúpeľňa.................    5,32 m2

-kuchyňa+obývačka   40,10 m2

-spálňa....................18,07 m2

-šatník..................... 2,82 m2

-WC+ techn.miestnosť 2,58 m2

-terasa....................12,86 m2

Bytový dom je na základe vydaného platného stavebného povolenia vo výstavbe, kolaudácia je plánovaná v závere roka 2020. Bytový dom je projektovaný ako 5-podlažná budova s 36 bytovými jednotkami a 36 pivničnými priestormi - kobkami. Stavba je postavená z presných a technicky najmodernejších tepelnoizolačných tvárnic Ytong Lambda YQ 450 mm. Vnútorné priečky sú murované - YtongG Statik 250 mm a 300 mm. Fasáda - omietky BAUMIT, objekt bez nutnosti ďaľšieho zateplenia /tvárnica Ytong Lambda YQ 450 mm spĺňa najprísnejšie tepelnoizolačné parametre/, tehlové obklady. Strecha - plochá, z drevených väzníkov, krytina PVC fólia. Výplne otvorov - fasáda- plastové okná, trojsklo Ug=0,60 W/m2K, vonkajšie parapety hliník, dvere v spoločných priestoroch – hliníkové, vchodové dvere do bytov protipožiarne, bezpečnostné s požiarnou ochranou v súlade s STN. Dlažba - spoločné priestory interiér- bezšpárové dlažby, exteriér- terasy- dlažba na terčoch, kompozitné dosky, loggie a balkóny dlažba. Vykurovanie - elektrické, podlahové, vykurovacie rebríky, možnosť regulácie každej miestnosti. Každý byt a apartmán bude mať všetky merania samostatné, spoločné priestory budú riešené spoločným meraním. Bytový komplex bude spravovať správcovská spoločnosť. 

Byty a apartmány sú v ponuke ako holobyty. V prípade záujmu je možnosť dokončenia celého bytu “na kľúč” podľa individuálnej dohody.

K dispozícii je vlastné parkovacie státie pri bytovom dome v cene 5000 Eur/1 miesto.

Možnosť zriadenia trvalého pobytu.

Lokalita: jedinečná poloha v lone prírody (CHKO) a pritom len pár minút od centra mesta a kúpeľného ostrova v Piešťanoch, len 300 m od areálu vodného lyžovania v Ratnovskej zátoke. Priamo pri bytovom dome je okruh okolo vodnej nádrže Sĺňava -obľúbená asfaltová trasa, vhodná rovnako na bicyklovanie aj na in-line korčuľovanie. Jej dĺžka je 14 kilometrov. V tesnej blízkosti sú tenisové kurty a saunové centrum Heinola. V Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove sa nachádza aj najstaršie golfové ihrisko na Slovensku - 5 minút jazdy autom.

Cena je 169 900 € s DPH.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chceli by ste si dohodnúť stretnutie alebo máte ďalšie otázky, som tu pre Vás na tel. 0905 248 196.

Teším sa na stretnutie!

V ponuke sú aj ďalšie 2,3 a 4 -izbové byty a apartmány.

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Peťovská,RSc.
Telefón:+421905248196
E-mail:petovska-ZVNC-piestanyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.