Piešťany Reality Piešťany Reality
Piešťany Reality Piešťany Reality
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

REZERVOVANÉ 2-izbový byt 56m2 s lodžiou v nadštandarde, novostavba SĹŇAVA - BANKA - PIEŠŤANY

Cena:
123 990,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: .
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 56 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1017
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

1017 - Tento 2-izbový bytový apartmán sa nachádza vo veľmi peknej a tichej lokalite  medzi tokom Váhu a tokom Rimplerovej Važiny pri vodnej nádrži Sĺňava. Bytový apartmán má celkovú výmeru 56 m2, nachádza sa na 4.nadzemnom podlaží s výťahom a orientáciou na východ. Dispozícia - chodba, kúpeľňa, kuchyňa, obývačka s lodžiou, spálňa, šatník.

Byt je dokončený v rozsahu: 

- vymaľovanie - farba biela                                                                                                                                                                                            - kvalitná plávajúca podlaha značky EGGER dub bardolino, hrúbka 8mm, trieda oderu 32 + soklové líšty                                                                            - kúpeľňa: dlažby značky Villeroy & Boch, obklady značky Villeroy & Boch, umývadlo značky Villeroy & Boch, umývadlová skrinka závesná, misa WC závesná    značky Villeroy & Boch, sprchový kút 90 x 90cm, vanička liaty mramor značky RAVAK, umývadlové a sprchové batérie značky HANSA + sprchový set 

Bytovo-apartmánový dom je novostavba (nie rekonštrukcia) a z technicko-stavebného pohľadu je to stavba nadštandardná. Každá bytová jednotka má predprípravu na klimatizačnú jednotku, vykurovanie podláh aj v kúpeľniach, diaľkové ovládanie termostatov, vodoinštalačný materiál je plast-hliník, bezpečnostné vstupné dvere, nadštandardné vykurovacie kotle, zateplenie strechy nad normu. K dispozícii je viac parkovacích státí a niektoré z nich disponujú  elektro-nabíjačkou. 

Každá bytová jednotka má všetky merania samostatné, spoločné priestory sú riešené spoločným meraním. Bytový komplex spravuje správcovská spoločnosť. Predpokladané mesačné náklady na túto bytovú jednotku sú 120 Eur kompletne. Ročná sadzba dane z nehnuteľnosti podľa aktuálneho VZN obce je 0,40 Eur/m2.

Lokalita: jedinečná poloha v lone prírody (CHKO) a pritom len pár minút od centra mesta a kúpeľného ostrova v Piešťanoch, len 300 m od areálu vodného lyžovania v Ratnovskej zátoke. Priamo pri bytovom dome je okruh okolo vodnej nádrže Sĺňava -obľúbená asfaltová trasa, vhodná rovnako na bicyklovanie aj na in-line korčuľovanie. Jej dĺžka je 14 kilometrov. V tesnej blízkosti sú  tenisové kurty a saunové centrum Heinola. V Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove sa nachádza aj najstaršie golfové ihrisko na Slovensku - 5 minút jazdy autom.

Možnosť zriadenia trvalého pobytu.

Cena je 123 990 € s DPH.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chceli by ste si dohodnúť stretnutie alebo máte ďalšie otázky,  som tu pre Vás na tel. 0905 248 196.

V ponuke sú aj ďalšie 1,2,3 a 4 -izbové byty a apartmány.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?

VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196, ivetapetovska.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Peťovská,RSc.
Telefón:+421905248196
E-mail:petovska-ZVNC-piestanyreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.